Imtech neemt Noorse dienstverlener over
Op jaarbasis realiseert Elajo in Olso en omgeving met bijna 60 medewerkers een opbrengst van circa 7 miljoen euro. De overname wordt in contanten betaald, zo meldt Imtech.

Shutterstock
Shutterstock
Imtech had al eerder een belang genomen in het Noorse bedrijf. Algemeen directeur René van der Bruggen zegt: "Met de overname van NEA in juni 2010 hebben we een belang van 38 procent verkregen in de elektrotechnische dienstverlener Elajo Invest AB, die actief is in Zweden en Noorwegen. Thans nemen we het resterend belang in de Noorse activiteiten van Elajo in de regio Oslo over."
Imtech was in Oslo en omgeving al een sterke speler op het gebied van werktuigbouwkundige dienstverlening. Met de overname worden daar ook elektrotechnische diensten aan toegevoegd, wat Imtech de mogelijkheid geeft om multidisciplinair te werken.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee