Emiraten leggen gebruik BlackBerry aan banden
Alleen bedrijven met 20 of meer aansluitingen krijgen toestemming deze diensten op de BlackBerry Enterprise Server te gebruiken. De nieuwe regel gaat op 1 mei in.

Shutterstock
Shutterstock
De VAE wilde de BlackBerry vorig jaar aanvankelijk helemaal in de ban doen, omdat e-mail- en messengerdiensten van de BlackBerry gebruik maken van gecodeerde software. Dat is voor veiligheidsdiensten nauwelijks te controleren. Het verbod kwam er niet na een akkoord met de Canadese producent Research in Motion (RIM). Over de inhoud daarvan wilde de VAE alleen kwijt dat de diensten nu in overeenstemming waren met de telecomwetgeving van het land.
Tijdens de massale protestacties in de Arabische wereld speelden sociale media een grote rol. In de VAE hebben dergelijke protesten niet plaatsgehad.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee