Overslaan en naar de inhoud gaan

E-mail nekt privéleven van werknemers

Driekwart van de mensen met een baan is ook buiten de reguliere werktijden bereikbaar per telefoon of per e-mail. Een op de vijf werknemers wordt zelfs onrustig als zij buiten werktijd niet bereikbaar zijn.
Maatschappij
Shutterstock
Shutterstock

Dit blijkt uit een enquête van EPN-Platform voor de informatiesamenleving onder 2400 mensen. Vermenging van werk en privé is in Nederland een gegeven, luidt de conclusie.

Bijna de helft van de werknemers wil flexibeler kunnen werken, op tijden waar zij zelf voor kiezen. Zij hopen zo hun werk en hun privéleven beter op elkaar te kunen afstemmen. Vier op de tien mensen werken al in enige mate flexibel. Dat houdt in dat zij af en toe overwerken in de avonduren of de weekeinden. Zo werkt 20 procent minimaal een uur in het weekeinde. (anp)

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in