Overslaan en naar de inhoud gaan

Infineon ziet winst verzevenvoudigen

De onderneming heeft de winstverwachting voor dit jaar opnieuw naar boven bijgesteld, maakte Infineon dinsdag bekend. Het bedrijf behaalde een nettowinst in het tweede kwartaal van zijn gebroken boekjaar, dat liep tot eind maart, van 572 miljoen euro.
Maatschappij
Shutterstock
Shutterstock

In dezelfde periode een jaar eerder hield Infineon 79 miljoen euro onderaan de streep over. De winst werd gestuwd door de verkoop van de divisie mobiele telefonie aan het Amerikaanse technologieconcern Intel vorig jaar. Dat bracht 1,4 miljard dollar in het laatje.

Infineon zag de omzet met 27 procent stijgen tot 994 miljoen euro. Het concern profiteert van de opleving in de chipindustrie, en vooral van een sterke vraag naar chips voor de auto-industrie.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in