Overslaan en naar de inhoud gaan

Sony geeft Anonymous schuld van hack

De activistische internetgroep Anonymous zou de hacker indirect toegang hebben verschaft, liet Sony woensdag middels een brief aan het Amerikaanse Congres weten.
Business
Shutterstock
Shutterstock

Sony verklaarde twee dagen te hebben gewacht voordat het aan de bel trok nadat het bedrijf had ontdekt dat gegevens uit het netwerk voor het videospel PlayStation was gestolen. Pas vijf dagen later was er contact met de FBI.

Hack was goedgeplande aanval
"Sony is het slachtoffer van een zeer zorgvuldig geplande, uitermate professionele, subtiele, criminele cyberaanval'', schrijft Sony-topman in de VS, Kazuo Hirai, in de brief. Woensdag lieten het Amerikaanse ministerie van Justitie en de FBI weten een onderzoek te beginnen naar het lek.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in