Iron Mountain stopt alweer met cloud-opslagservice

Iron Mountain zei tegen Gartner dat bestaande klanten van de dienst gebruik kunnen blijven maken. het bedrijf zal klanten helpen hun bestanden naar een andere provider te migreren of desgewenst de bestanden teruggeven. In de eerste helft van 2013 zal de dienst daadwerkeljik worden stopgezet.
Bestaande klanten die bij Iron Mountain blijven worden in 2012 overgezet op een hoogwaardiger archiefdienst: File System Archiving (FSA). Een hybride oplossing voor archivering 'on site' en in de cloud, met indexering en classificatiemogelijkheden.
Iron Mountain is met dit besluit de derde cloudaanbieder die stopt. Eerder deden Vaultscape en EMC hetzelfde. Op dit moment bieden alleen Nirvanix en Zetta pure public cloud-opslagoplossingen.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee