Vasco neemt Alfa & Ariss over
Vasco neemt Alfa & Ariss over voor 1 miljoen euro, dat betaald wordt in cash. Alfa & Ariss heeft rond de tien medewerkers, die alle in dienst komen bij Vasco. Het bedrijf wordt geïntegreerd in de R&D-activiteiten van Vasco. Vooral de kennis op het gebied van “het verbinden van applicaties in de cloud en zijn ID-beheertools zijn belangrijk voor de lange termijn-strategie van Vasco”, laat het bedrijf weten.

Shutterstock
Shutterstock
Het Amerikaanse Vasco houdt zich van oudsher bezig met authenticatie-oplossingen voor toegangsbeveiliging en online transacties. Het bedrijf richt zich nu echter steeds meer op het beveiligen en authenticeren van documenten.
Authenticatieplatform
Alfa & Ariss is in 1999 opgericht en is gespecialiseerd in identiteits- en toegangsbeheer, waarvoor het open authenticatieplatform OpenASelect door Alfa & Ariss is ontwikkeld.
Het Enschedese bedrijf werkte al nauw samen met DigiNotar, dat begin dit jaar werd overgenomen door Vasco en zich richt op het met notariële zekerheid faciliteren van elektronisch verkeer. Alfa & Ariss was nauw betrokken bij de ontwikkeling van de authenticatie-gatewayserver van DigiNotar.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee