Google werkt aan internet zonder inloggen
Google steekt miljarden in het vereenvoudigen van het vinden van wat je zoekt. Het bedrijf steekt ook miljarden in het ontwikkelen van technologie die advertenties oplevert die bij de zoekopdracht passen. Vervolgens komen mensen op de site, met de informatie die ze zoeken en moeten dan regelmatig eerst door een vermoeiende registratieprocedure en vervolgens inloggen om de informatie tot zich te kunnen nemen.

Shutterstock
Shutterstock
Gelukkig bieden wel steeds meer websites de mogelijkheid om automatisch in te loggen, maar inloggen blijft vervelend en zorgt voor vertraging, vindt Tim Bray, Developer Advocate bij Google en mede-ontwikkelaar van XML toen hij nog voor Sun Microsystems werkte. Inloggen ruïneert de pogingen van Google de beleving van het web te verbeteren. Heel vaak nemen mensen de moeite niet om te registreren of in te loggen en missen zo dus informatie die wel beschikbaar is.
Google werkt aan een oplossing
Bray, die overigens op persoonlijke titel blogt, zinspeelt op een technologie waar hij aan werkt die het inloggen veel simpeler of zelfs volledig overbodig maakt.
Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee