Overslaan en naar de inhoud gaan

Sony biedt excuses aan voor lek

Dat maakte CEO Howard Stringer gisteren bekend in een eerste reactie op de geslaagde cyberaanvallen van enkele weken geleden.
Tech & Toekomst
Shutterstock
Shutterstock

Onder de gestolen informatie bevinden zich onder meer de bankgegevens en creditcardnummers van mensen die games hebben gespeeld op pc of PlayStation. Ook gegevens van Nederlandse gebruikers zijn gestolen.

Stringer zei te beseffen dat ,,het voor iedereen een frustrerende tijd is geweest''. Volgens hem zijn er tot dusverre echter geen bewijzen gevonden dat creditcards of persoonlijke gegevens zijn misbruikt. "Maar we blijven de situatie nauwgezet volgen", aldus de Sonytopman. Hij zei verder dat het bedrijf de netwerken in "de komende dagen" weer in gebruik wil nemen, maar Stringer noemde geen datum.

Anonymous ontkent rol gespeeld te hebben
Hackerscollectief Anonymous heeft inmiddels ontkend achter de cyberaanval te zitten. Eerder had Sony in een brief aan het Amerikaanse Congres de activistische internetgroep verantwoordelijk gehouden voor het mede veroorzaken van het lek.

Gerelateerde artikelen
Gerelateerde artikelen

Reacties

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in

Maak een gratis account aan en geniet van alle voordelen:

Heb je al een account? Log in