Sony: 'Klanten waarschuwen kon niet eerder'

Gegevens van meer dan 100 miljoen mensen gestolen
Sony werd enkele weken geleden het slachtoffer van cyberaanvallen, waarbij gegevens werden gestolen van meer dan 100 miljoen mensen die games hebben gespeeld op pc of PlayStation. Onder de gestolen informatie bevinden zich onder meer bankgegevens en creditcardnummers, ook van Nederlanders.
Hackers kregen toegang tot de gegevens van zo'n 100 miljoen mensen die gebruik maakten van het PlayStation Netwerk en online computerspelletjes. Sony liet weten dat het deze diensten niet binnen week opnieuw kan aanbieden, zoals eerder werd gemeld. Een datum over het hervatten werd niet genoemd.
Aandelenkoers na cyberaanval gedaald
De aandelen van Sony zijn sinds het bekend worden van de diefstal van de gegevens met 6 procent gedaald. Beleggers vrezen een terugslag voor de onderneming. De Playstation heeft concurrentie van Nintendo en de Xbox van Microsoft.
Reacties
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee